Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Pełna Łąka 20 x 20

  80.00

  Obraz „Pełna Łąka” opowiada o wypuszczaniu z siebie emocji. O pozwoleniu wyrażania siebie taką jaką się jest bez zbędnych blokad i wstydu. Zawiera w sobie myśl, że korzystnie jest być pośród natury sobą i sobą tą naturę upiększać i czynić pełniejszą.

 • Mandala Niebo 20 x 20

  80.00

  Mandala „Niebo” opowiada o baśni o gwiazdach. Mówi, że nie tylko ludzie na ziemi widzą gwiazdy, ale wraz z nimi w daleki i głęboki kosmos spoglądają także Ci co byli i będą. Jesteśmy połączeni ze wszystkim i wszystkimi w magiczny i duchowy sposób.

 • Puszczam emocje 20 x 20

  80.00

  Obraz „puszczam emocje” opowiada o naszym życiu z emocjami. To, co w nas tańczy puszczamy dalej. To od nas zależy, jakie emocje będziemy generować i czym będziemy siebie napełniać. Obraz przypomina, że puszczamy nie tylko zadowolenie i wdzięczność jednak warto pamiętać, aby umacniać w sobie przede wszystkim te emocje.

 • Odpuszczam 20 x 20

  80.00

  Obraz „odpuszczam” opowiada o wybaczaniu i odpuszczaniu tego, co już nie służy. Pamiętając, że wybaczenie to nie to samo co przyzwolenie pozwalamy sobie na przyjęcie nowego i wyciągnięciu lekcji z tego co było bez osądzania i niezgody. Obraz przypomina, że supermoce odpuszczania jest nie tylko korzystna ale i zupełnie dla nas naturalna.

 • Wewnętrzny blask

  80.00

  Nieobramowany 20×20 (standardowy format 20×20) wydruk wysokiej jakości.

  Napis w języku angielskim.
  Podpisany.
  Do wysyłki pocztą.