Ilustracja książek i książeczek dla dzieci

Tworzę ilustracje pasujące estetycznie do książek o tematyce różnorakiej jak i tych przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Dopasowuję podszepty intuicji do marzeń autora aby stworzyć nietuzinkową i wymarzoną oprawę graficzną do tekstu. 

Ilustracja aktykułów i wpisów blogowych

Zajmuję się ilustracją artykułów i wpisów blogowych oraz e-booków. Styl którym się posługuję przy projekcie zależy o indywidualnego charakteru pracy do zilustrowania, jednakże oscyluje w podobnych granicach estetyki. Zamawiając zilustrowanie Państwa pracy, możecie spodziewać się podobnych rezultatów. 
Do ilustracji artykułów polecam stylistykę prostą i w ograniczonej palecie kolorystycznej – bezpośrednio dobranej do Państwa potrzeb.

Przykłady ilustracji artykułów

Mindfullness

Jak z przyjemnością zacząć swoją przygodę z Jogą.

Czytaj

Ekologia

Zdrowy styl życia to nie tylko czytanie etykiet. Zobacz, co jeszcze.

Czytaj

Oprawa graficzna książek i e-publikacji

Zajmuje się także graficznym uciekawianiem złożonych publikacji. Ilustruję książki oraz publikacje tematyczne. Dobieram koherentną stylistykę i tworzę podstawowe elementy tak, aby mogli z nich Państwo także samodzielnie korzystać np. do późniejszej promocji. Tworzę także przykładowe wizualizacje produktu tzw. Mockupy do wykorzystania w sieci.

Ilustracje i oprawa graficzna talii kart i gier

Tworzę serie obrazów, ramek i grafik składających się na plansze i karty do gry jak i karty o zastosowaniu edukacyjnym. Serie obrazów i oprawa graficzna całego projektu włącznie z przygotowaniem do druku i elementami graficznymi do social mediów.

Ikony, banery, zaproszenia i inne

Możliwości wykorzystania ilustracji i gotowych grafik służą pojawiającym się potrzebom. Dlatego jestem otwarta na wyzwania i nowe możliwości. Zapraszam do współpracy przy której z chęcią zajmę się ozdabianiem Twojego projektu, aby nabrał wyjątkowego charakteru.

Zapraszam do współpracy

Skontaktuj się ze mną przez: sobie.agata@gmail.com