O mnie

Zapraszam do kontaktu!

Napisz mi o swoim projekcie. Odpiszę w ciągu 48 h.

Nazywam się Agata Sobiepan~Comer


Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią i to wrodzona ciekawość świata zaprasza mnie w coraz to nowe rejony światka kultury i ludzkiej duszy.
Ilustracją pasjonuję się od dziecka, jednak aby zająć się malowaniem profesjonalnie, musiałam przejść piechotą pół Europy i pomieszkać całkiem długo w lesie. Znalazłam po drodze akceptację samej siebie i swojego marzenia, w które w końcu, dzięki wspaniałym ludziom których życie stawia mi na drodze, uwierzyłam. Lubię nowe wyzwania i ciekawe projekty i wspólne tworzenie.
Moimi ulubionymi tematami jest praca z wyobraźnią i intuicją. Bardzo mi pomagają w mojej pracy.
Uwielbiam kawę z mlekiem migdałowym i leśne spacery z moim kochanym andaluzyjskim chartem Sido. Jestem zafascynowana kuchnią z chwastów i permakulturowym ogrodnictwem. Moim największym marzeniem jest hektar ziemi z małym lasem, przemieniony w prawdziwą zieloną oazę🪷. 

Kampania UE Woman – Gender equality

W której miałam przyjemność wziąć udział ze swoim obrazem „united”.

Artykuł z Prestiżu.

Którego miałam okazję udzielić po powrocie do kraju po długiej tułaczce.

Uwielbiam malować. Na wszystkim co pod ręką.

Na luźnych kartkach, kartonach i zeszytach. Na ścianach, autach i chodnikach. Z dziećmi i dorosłymi. Poddawać wyobraźnię wyzwaniom i tworzyć coś z iskierki: słowa, idei, inspiracji koloru. Przysłuchiwać się podszeptom duszy i robić, nie myśląc za dużo. Jak w medytacji. Poczuć przechodzącą przeze mnie siłę twórczą, która robi, co ona uważa za stosowne. Wtedy powstają najciekawsze rzeczy.
Zapraszam na kadry z kolorowej podróży na socjal media.