Współpraca

Polecam się między innymi do

Ilustracji marki

Tworzenie logo, postaci marki,
ilustracji towarzyszących marce, ikon,
grafik na social media.

Ilustracji książkowej

Ilustracja okładki, publikacji tematycznej,
książek dla dzieci, skład z tekstem.

Ilustracji publikacji

Ilustracja kart intuicyjnych, do gry,
ilustracja artykułów, e-booków, gier edukacyjnych.

Każdy projekt jest inny

Tworzę ilustracje pasujące estetycznie do książek dla dorosłych jak i tych przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Dopasowuję podszepty intuicji do marzeń autora aby stworzyć nietuzinkową i wymarzoną oprawę graficzną do tekstu. 

Ilustracja marki

Zajmuję się ilustracją marki i ujednolicania przekazu wizualnego na social mediach i publikacjach.. Styl którym się posługuję przy projekcie zależy o indywidualnego charakteru pracy do zilustrowania, jednakże oscyluje w podobnym wyczuciu estetyki. Zamawiając zilustrowanie Państwa pracy, możecie spodziewać ilustracji dobranej do Państwa charakteru i potrzeb. 
Do ilustracji marki opieram stylistykę na ograniczonej palecie kolorystycznej – bezpośrednio dobranej do Państwa potrzeb.

Oprawa graficzna książek i e-publikacji

Zajmuje się także graficznym uatrakcyjnieniem złożonych publikacji. Ilustruję książki oraz publikacje tematyczne. Dobieram koherentną stylistykę i tworzę podstawowe elementy tak, aby mogli z nich Państwo także samodzielnie korzystać np. do późniejszej promocji. Tworzę także przykładowe wizualizacje produktu tzw. mockupy do wykorzystania w sieci.

Karty i gry

Tworzę serie obrazów, ramek i grafik składających się na plansze i karty do gry jak i karty o zastosowaniu edukacyjnym. Serie obrazów i oprawa graficzna spięte są w całość zarówno pod względem kolorystyki jak i merytoryki. Czuwam nad projektem włącznie z przygotowaniem do druku i sublimacją elementów graficznymi do użycia przy promocji finalnego produktu.

Nieograniczone możliwości

Możliwości wykorzystania ilustracji i gotowych grafik odpowiadają na pojawiające się potrzeby. Opowiadają historie. Jestem otwarta na wyzwania i nowe formy. Zapraszam do współpracy przy której z chęcią zajmę się ozdabianiem Twojego projektu, aby nabrał wyjątkowego charakteru.

Opinie

Tak podpowiedziała mi intuicja i z całą pewnością mnie nie zawiodła!

“Zakochałam się w jej stylu – delikatnej kresce i ciepłych barwach, ale to, co mnie ostatecznie przyciągnęło to szacunek do Natury, który wyraża w każdym swoim obrazie. Współpraca z Agatą trwała ponad rok i przebiegała doskonale. Agata wykonała ilustracje do książki „Kolaż o ludziach i Naturze. Moja droga ku japońskim ogrodom” dokładnie zgodnie z moim życzeniem, a dodatkowo wzbogaciła je o swój indywidualny styl i nadała im niezwykłego klimatu. Zwieńczeniem naszej współpracy było wykonanie projektu okładki książki. Niezliczone ustalenia na temat tego jak ma wyglądać okładka i możliwość obserwowania procesu jej powstawania to zdecydowanie moje najlepsze wspomnienie z czasu pracy nad książką. Jestem ogromnie wdzięczna Agacie za czas i wysiłek, który poświęciła mnie i mojej książce. Jestem przekonana, że „Kolaż” nie zachwyciłby tak wielu czytelników bez uroczych ilustracji i przepięknej okładki autorstwa Agaty.”
autorka książki „Kolaż o ludziach i Naturze. Moja droga ku japońskim ogrodom”

Współpraca z Panią Agatą przebiegała cudownie płynnie i lekko

“Panią Agatę poleciła mi jedna z internautek na grupie kobiecych biznesów. Wystarczyło jedno spojrzenie na grafiki Pani Agaty, abym miała pewność, że to dokładnie to czego szukam. Współpraca z Panią Agatą przebiegała cudownie płynnie i lekko a ogrom pomysłów i sugestii Pani Agaty był nieoceniony! Kwestie graficzne zawsze były dla mnie najgorsza częścią programu 🙂 nie potrafię dokładnie opisać co i jak widzę w swojej wyobraźni. Na szczęście Pani Agata doskonale odczytała moje intencje i wyobrażenia. Poza cudownymi grafikami oddającymi w 100% ducha mojej marki, korespondencja i cała współpraca były po prostu przyjemne 🙂 Jestem zadowolona na milion % i jeśli tylko będę miała potrzebę, na pewno do Pani Agaty wrócę..”
CEO Psillout – z psem na luzie

FAQ

Jak wygląda proces tworzenia ilustracji?

Najpierw słucham Ciebie aby zrozumieć czego potrzebujesz, co chcesz zrobić. Potem słucham intuicji która mi podpowiada jak to zrobić. Wysyłam Ci szkice, odpowiadasz co czujesz/myślisz i dochodzimy do momentu: „mamy to!” Wtedy maluję finalne ilustracje i udostępniam Ci pliki.

Jak wyglądają formalności?

Rozliczam się na podstawie rachunku do umowy o dzieło z przeniesieniem praw majątkowych do utworu.

Ile kosztuje ilustracja?

Zależy od jej skomplikowania i czasu, który będzie niezbędny aby ją stworzyć. Prosta ilustracja może kosztować 150 a bardzo skomplikowana 1500. Dlatego najlepiej poprosić o wycenę indywidualną.

Przy ilustracji komercyjnej należy wziąć pod uwagę wykup prawa do dysponowania utworem, gdzie zwyczajowo do kosztu dolicza się dodatkowe 30% robocizny.

Ile trwa proces tworzenia?

Zależy od wielkości projektu i jego szczegółowości ale jeżeli komunikacja między nami przebiega sprawnie efekty tej fazy procesu pokazują się jak grzyby po deszczu.

Skontaktuj się