Wierszowanki
poezja dla ucha i oka

Czym są wierszowanki? Artystycznym połączeniem pasji do wierszy Żanety Aniśko z przyjemnością poszukiwania Form Graficznych Sobiepanny. 

Ważne słowa

Wiersze płynące prosto z serca. Wierszowanki poruszają kwestie zwykłe i codzienne, a jednak swoją istotą dotykają spraw najbardziej istotnych, bliskich zarówno sercom dzieci jak i dorosłych. Każda wierszowanka to zamknięty w spójnej całości, wybrany fragment różnorodnego i pięknego świata.

 

 

Wymowne obrazy

Wierszowanki to wiersze ilustrowane z wyobraźnią i wyczuciem. Projekt powstał z połączenia pracy dwóch wolnych umysłów, którym bliskie są idee wrażliwości i rozpowszechniania dobra we wszechświecie.

Z serca do serca

Słowa mają moc, obrazy energię. Połączenie obu tych form: malarstwa i poezji sprawia, że powstaje przyjemna forma przekazywania emocji i idei.

Wierszowanki to projekt który

Służy do łączeniu ludzi i dzieleniu się tym, co w człowieku najlepsze. Dlatego wiersze przygotowane są w formie dostępnej dla każdego.

Eko

Creative Commons

Format PDF

Wierszowanki gotowe do pobrania

Dostępne do osobistego użytku. Możesz je wydrukować, podarować bliskiej osobie, oprawić, przesłać przyjacielowi, zainspirować się i przesłać nam swój wiersz!

Żaneta Aniśko

Autorka wierszy

Absolwentka Kulturoznawstwa. Pochodzi z Lubelszczyny, ale mieszka w Gdańsku.
Od zawsze nosi w sobie duszę artystki. Śpiewa, gra na gitarze, pisze wiersze i …
uczy przykładem wrażliwości i zachwytu nad życiem.

Jeżeli podobają Ci się wierszowanki
zobacz jeszcze jeden
projekt

Razem, udało nam się stworzyć Ekologiczne Gry Edukacyjne, które wspomagają naukę oraz rozmowy o segregacji śmieci.