Podsumowanie 2021

Okazało się, że ten rok niósł dla mnie wiele wspaniałości. To także rok aktywnego uczestnictwa w wielu kursach, rozwój na przeróżnych płaszczyznach w poszukiwaniu swojej drogi.

Udało mi się w tym roku zrealizować wspaniałe projekty i zdobyć bezcenne doświadczenie w pracy ilustratora.

A oto moja TOP lista doświadczeń ilustratorskich 2021

UN Woman – generacja równości

Jednym z przepięknie kwitnących żonkili w tym roku jest Współpraca z UN Woman. Miałam okazję przedstawić moją wizję przyszłości szerszemu gronu odbiorców i wizjonerów z całego świata. Świetne uczucie. Więcej o tym doświadczeniu Tutaj.

Eko Geko – Edukacyjne Gry Ekologiczne

Kępką tulipanów zakwitły gry edukacyjne we współpracy z wspaniałą i pełną werwy Żanetą Aniśko. Każdemu życzę takiej współpracy. Udało nam się opracować i udostępnić aż 4 gry edukacyjne o tematyce segregacji śmieci. Więcej o grach znajdziesz tutaj.

Szczególnie dumna jestem z planszówki, której dokładny opis jest tutaj.

Realistyczne Portrety

Pod koniec roku, niczym listki śniegowego mrozu wyrosły akwarelowo-cyfrowe portrety Tym samym bardzo cieszą mnie nowe ilustracyjne możliwości, jakie się przede mną otworzyły. Rezultaty tej pracy sprawiają i dużo przyjemności.

Ilustracja książkowa

Kwitnącą Nasturcją będzie też rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie ilustracji książkowej. Dopiero dzięki praktyce zrozumiałam jaki to ogrom pracy i umiejętności. I szczęście z rezultatów pracy.

Ilustracja prasowa

Spełnionym marzeniem będzie także rozwój w dziedzinie tworzenia spotów i ilustracji prasowej. Udało mi się stworzyć ilustracje do projektu o emocjonalności kobiecej.

Ilustracja Wierszowanek

Wielką przyjemnością, jest także ilustracja pięknych wierszy Żanety Aniśko. W tym roku udało nam się zrealizować nie tylko nowe Wierszowanki, ale także dać im nowe miejsce w sieci, na które zapraszam tutaj.

Inne, kreatywne inaczej

W tym roku dużo było także kreatywności w kuchni i w pracy z ziołami. Udało mi się uczestniczyć w lekcjach ludowej medycyny Meksykańskiej, odkryłam Ekofilozofię i nauczyłam się robić swoje kosmetyki. Także robić etykiety na własnoręcznie robione produkty, co dodaje całemu procesowi o wiele więcej wewnętrznej satysfakcji.


Czuję, że świat twórczy udało mi się dopiero lekko podejrzeć. Ma jeszcze tyle nieodkrytych zakątków. Zaczarowany Ogród. Jest to miejsce które docenia ciekawość, konsekwencję i czułość.

Zapraszam Cię serdecznie na spacer do tego świata jako obserwatora. Mam nadzieję, że ogród kreatywnych doświadczeń, będzie nam kwitł upiękniając dni duszy przez następny rok.

Pozdrawiam ciepło.

A.

Podobne wpisy